تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان مسکن مهر 78 متری ، لاین ویو دریا ،

آپارتمان مسکن مهر 78 متری ، لاین ویو دریا ،

1 سال پیش در چالوس

متراژ
78
ساخت
1402
قیمت کل
1٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬128٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام خدمت همه عزیزان ، قبل از هر چیز ، به عرض شما برسانم که : این واحد , فاقد پکیج و رادیاتور و هود و کولر اسپلیت می باشد و قیمت این واحد مقطوع مقطوع می باشد . و اما توضیحات :
طبقه سوم ، لاین دریا ( ویوی دریا دارد ) ، کلید نخورده می باشد ، کابینت آشپزخانه MDF ، گاز رومیزی و سینک مارک اخوان ، کف تماما سرامیک ، کمد دیواری برای هر دو اتاق خواب ، حمام مستر ، دارای درب محافظ آکاردئون ، آسانسور نصب شده است ولی فعلا راه اندازی نشده است , ( راه اندازی آسانسور تا آخر پاییز)
وام بانک مسکن تسویه می باشد ، مدارک تکمیل .
آگهی از دفتر املاک پورمعصومی ،
بمدیریت : سید حسین پورمعصومی ،
آدرس دفتر املاک : چالوس ، خیابان ورزش ، دقیقا روبروی همان مجتمع مسکن مهر ،
در ضمن ، واحد خام ( نیمه آماده ) نیز موجود می باشد ، قیمت 1٫550٫000٫000 میلیون تومان ،