تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز 103 متر 3خواب،تک واحدی

آپارتمان نوساز 103 متر 3خواب،تک واحدی

10 ماه پیش در تهرانپارس شرقی

متراژ
103
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
129٬126٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام وقت بخیر دوستان
قابل توجه خریداران عزیز و گرامی
✅️با دقت توضیحات رو بخونید
آپارتمان هم به صورت نقدی و هم قابل تهاتر با ملک کوچیکتر
یک خواب یا دو خواب کوچیکتر
و یا دو دستگاه آپارتمان کوچیک
قابل تهاتر با مغازه سند دار
✅️مشخصات آپارتمان فوق
✅️نوساز کلید نخورده
✅️دارای 2 حمام یکی مستر و دیگری مهمان
✅️کف اتاقها پارکت و کف سالن سنگ
✅️انباری بزرگ و کاربردی
✅️بهترین جای پارکینگ
✅️بالکن کاربردی
✅️آسانسور درجه یک ایستگاه آخر روف میباشد
✅️4 طبقه تک واحدی
✅️خود واحد طبقه دوم
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✅️املاک رستمی
ارادتمند شما ذوالفقاری