تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز/دو خوابه/مستقل

آپارتمان نوساز/دو خوابه/مستقل

1 سال پیش در اقلید

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬076٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
❌️فروش آپارتمان دو خوابه

☑️ 150 متر زمین ، 130 متر زیربنا
☑️ گرمایش شوفاژ ، سرمایش کولر
☑️ دو بر نور ، ورودی کاملا مستقل
☑️ کابینت های گلس ، کمد دیواری
☑️ استفاده از بهترین متریال روز

❌ به ️قیمت کارشناسی ❌️

✅️ موقعیت بلوار شهدای ارجمان ، کوی فاطمیه
____________________________
✨️ املاک کلید ✨️

️ ❌️ آدرس املاک : خیابان معلم روبروی درمانگاه فقیه اقلیدی

✅️ جهت هماهنگی و بازدید تماس بگیرید