تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز فاز6 دوخوابه کلید تحویل طبقات

آپارتمان نوساز فاز6 دوخوابه کلید تحویل طبقات

2 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬358٬000 تومان
طبقه
2
هوالرزاق

بنام خدا

فروش یک واحد 78متری 2خوابه

خوش نقشه بتنی ساز فاز6

نوساز وتازه تحویل

محوطه اختصاصی نگهبانی دار

شروع قیمتها از 900میلیون به بالا

اشرفی