تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز پیامبر اعظم حیاط دار

آپارتمان نوساز پیامبر اعظم حیاط دار

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
130
ساخت
1401
قیمت کل
2٬275٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬500٬000 تومان
طبقه
1
شوفاژ
_________⭐️مسکن سرای امیر حافظ ⭐️___________

⭕آپارتمان نوساز با مشخصات زیر در پیامبر اعظم به فروش میرسد
طبقه اول ✔️
130 متری✔️
حیاط دار ✔️
مجتمع 20 واحدی✔️
آسانسور، پارکینگ، انباری✔️
__________________________
✳️مبلغ 350 میلیون تومان بابت رهن مستاجر از مبلغ ملک کم میشود✳️