تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز115متری/محدوده امامت/به قیمت

آپارتمان نوساز115متری/محدوده امامت/به قیمت

3 روز پیش در نیرو هوایی

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
‏22,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏194,782,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین مسکن ابراهیمی

❗املاک ابراهیمی قوی ترین املاک در منطقه

⁉️لطفا با دقت بخوانید
✅آپارتمان 115متری
✅آسانسور
✅پارکینگ
✅انباری
✅تک واحدی
✅کفپوش سنگ
✅بهترین فرعی امامت

⁉️آدرس دفتر:سی متری نیروهوایی روبروی درمانگاه حضرت ابوالفضل پ413

ارادتمند شما حبیبی