تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان همکف گلدشت

آپارتمان همکف گلدشت

1 هفته پیش در گلدشت

متراژ
72
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,222,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بنام خداوند روزی رسان
باسلام و احترام
آپارتمان 72 متری 2 خواب
کولر گازی
آب و برق و گاز
2 عدد کمددیواری
بسیار تمیزو مرتب
لوکیشن ثبت شده آدرس دفتر املاک می باشد
باتشکر املاک کوروش