تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاآپارتمان ویلایی 192متر/فاز1پردیس

آپارتمان ویلایی 192متر/فاز1پردیس

1 سال پیش در پردیس

متراژ
192
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬142٬000 تومان
متراژ زمین
350
✔️ویلایی شخصی ساز
✔️192 متر
✔️زمین 350 متر
✔️سه خواب
✔️دسترسی بسیارعالی
✔️آسانسور انباری پارکینگ
✔️قابلیت نصب جکوزی
✔️معاوضه با اتومبیل به قیمت

برای اطلاعات بیشتر فقط تماس

مشاور وهمراه شما طهماسبی