تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان پاوان

آپارتمان پاوان

1 سال پیش در سنندج

متراژ
60
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬666٬000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️املاک مهستان⚜️⚜️

✅فروش واحد یکخوابه 60متری
⚜️⚜️جهت سرمایه گذاری ⚜️⚜️
در صورت کمبود موجودی 140میلیون در رهن میباشد که از مبلغ کل کسرمیگردد.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مهستان09180560934

انسانهای موفق راه راستی و صداقت را پیشه گرفته اند