تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان کامرانیه 133 متر دوخواب

آپارتمان کامرانیه 133 متر دوخواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1397
قیمت کل
44٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
330٬827٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
قابل توجه مشکل پسندان.
واحد فوق بسیار زیبا دارای دید 300 درجه و بدون مشرف برای ابد میباشد حتی خوابها.
تراس بزرگ با دید کم نظیر
نقشه عالی
با لابی من و مدیریت بالا
قابل معاوضه با دو واحد قدیمی و کوچکتر در منطقه