تائید

آپارتمان کرج

1 هفته پیش در شهرک الهیه

متراژ
148
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,216,000 تومان
طبقه
5
**لوکس، مدرن و بی نقص!**
آیا به دنبال خانه ای هستید که تمام استانداردهای کیفیت را داشته باشد؟

**موقعیت:** شهرک جهان آرا
**متراژ:** 148 متر | 2 خوابه
️ **سال ساخت:** 1404 (کاملاً نوساز)
**طبقه:** پنجم (نورگیر فوق العاده ☀️)

✨ **ویژگی های خاص:**
✅ متریال درجه یک و حرفه ای (بدون نقص)
✅ تراس دلباز و قابل چیدمان ☕️
✅ آسانسور، پارکینگ و انباری
✅ سیستم سرمایش و گرمایش کامل (پکیج و کولرگازی)
✅ سرویس فرنگی و ایرانی

این خانه، پاسخ سوال شما برای یک زندگی باکیفیت است!
**برای قیمت و بازدید، همین حالا تماس بگیرید