تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان کلید نخورده نوساز / سه خواب

آپارتمان کلید نخورده نوساز / سه خواب

10 ماه پیش در وصال

متراژ
141
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬199٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬056٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خالق هستی
---------------------------------------
⭐ آپارتمان سه خواب / خوش نقشه / کلید نخورده

⚜️ مشخصات کلی:
⏺ : 141متر
⏺ تعداد خواب: 3 خواب
⏺ طبقه: 4
⏺ سال ساخت: 1403

⬅️لوکیشن چهاراه گمرک

❗ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی!
☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!