تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/کلیدنخورده/ویو ابدی/ براعتی

آپارتمان/کلیدنخورده/ویو ابدی/ براعتی

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
215
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬697٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
((هو الرزاق ))
❎️ هلدینگ ساختمانی مهرازان ❎️

به جرئت بازدید این پلن بی نقص و سوپرلوکس نظر شما را تامین میکند...

❕️ترکیبی چشم نواز از برترین متریال روز دنیا❕️

♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️

❎️آپارتمان(ویدئو آپارتمان موجود است )
❌️کد

❎️متراژ 215متر
❌️فوق لوکس

❎️نورگیر فوق العاده
❌️3خواب

❎️مستردار
❌️لاندری روم

❎️2تا بالکن ویو دار
❌️پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان

❎️سقف رآویز و نور مخفی
❌️آشپزخانه کدبانو پسند و نورگیر

❎️متریال عالی
❌️آسانسور 13نفره

♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️

برای خرید و فروش ملک مورد نظرتون با مشاور ما در تماس باشید.

مشاور شما سعید امراهی

آدرس ما: دانشکده روبه روی تورک مال جنب تخت جمشید هلدینگ ساختمانی مهرازان