تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان گوهردشت 63متری فاز 3

آپارتمان گوهردشت 63متری فاز 3

1 سال پیش در کرج

متراژ
63
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬714٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
زمین ویلایی در دو طبقه /
کلا دو واحد تک طبقه اول /
کابینت فلز تخلیه آماده تحویل/
زیر قیمت اکازیون سند تک برگ/