تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان101 متری، کلید نخورده

آپارتمان101 متری، کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
101
ساخت
1403
قیمت کل
5٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬940٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

✨فایل منتخب✨
✔️101متر
✔️دو خواب
✔️پنج طبقه،دو واحدی
✔️سال ساخت:1403
✔️امکانات:پارکینگ،بالکن،آسانسور، انباری
________________________
✨نقشه ای زیبا ،نور گیری فوق العاده،دسترسی آسان به مراکز خرید، درمانی، مترو و……
___________________
✔️10 درصد بابت سند
✔️ سازنده ی بنام و مطرح منطقه

تخفیف به اولین مشتری با شرایط پرداخت مناسب
✔️فرصت محدود✔️
کارشناس فروش و سرمایه گذاری: خانم آینه وند