تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان102متر2خواب کلید نخورده

آپارتمان102متر2خواب کلید نخورده

10 ماه پیش در زنبق

متراژ
102
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬529٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️کارگزاری املاک پرنور ⚜️⚜️
ما برآنیم که چراغی پرنور بر انتخاب شما بتابانیم
><
><

⏪ متراژ : 102 متری
⏪ تعداد طبقه : 3
⏪ تعداد واحد : 3 (تک واحدی)
⏪ طبقه : اول
⏪ تعداد اتاق خواب : دو خواب همراه با کمد دیواری

><
✴️آدرس دفتر ما: گیلان-بندرانزلی-خیابان مطهری-روبه روی آموزش و پرورش -کوچه بلوری -ساختمان سنا دفتر کارگزاری املاک پرنور
ساعت کاری: 9صبح الی 13 و 4 بعداز ظهر الی 8 شب
مشاوران ما شمارا در امور خرید، فروش، رهن و اجاره راهنمایی خواهند کرد