تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان105 متری/نوساز/سالن پرده خور

آپارتمان105 متری/نوساز/سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
10٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬285٬000 تومان
طبقه
4
گروه مشاورین املاک آ اس پ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد

آپارتمان 105 متری
دو خواب
نوساز کیلید نخورده
سالن پرده خور
غرق در نور
سالن مربع خوش چیدمان
کف سنگ60*60 دهبید
ارتفاع سقف واحد20*3
داکت اسپیلت
خواب ها دارای کمد دیواری با ابعاد استاندارد
حمام مستر
فرعی دنج و خلوت

در صورت کسر بودجه مبلغ 1/300 م رهن واحد میباشد

آدرس املاک: سی متری نیروهوایی خیابان بصیر بین خشی و امیری(10/37) پلاک 180