تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان105متری/ سند دار/معلم9

آپارتمان105متری/ سند دار/معلم9

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
105
ساخت
1386
قیمت کل
1٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬285٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
⭕درود و احترام
⭕کارگزاری املاک ونوس
____________________
✅فایل اختصاصی دفتر ونوس می باشد
✅معلم 9
✅دسترسی عالی
✅8واحدی
✅آسانسور
✅پارکینگ
✅بازسازی شده
✅105متر مفید
✅دوخواب
✅رو به نما
✅تک برگ سند
⚡قابل تهاتر با آپارتمان نوساز در همان محدوده
_______________________________________
⭕همراه شما سرگزی
⭕آدرس دفتر معلم یک....رو به روی شیرینی مجلسی