تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان108متری فوق شیک طبقه اول(ابوالحسنی)

آپارتمان108متری فوق شیک طبقه اول(ابوالحسنی)

9 ماه پیش در خواجو

متراژ
108
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬555٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️مشاورین املاک برتر⚜️
ساعات پاسخگویی حضوری یا تلفنی
9...الی...13
17...الی...21
برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
***********
***********
⚜️کدملک::**0⚜️
❇️وضعیت سند((تک برگ))❇️
✳️لوکیشن ِ ملک:ابوالحسنی(کوچه شاه سید علی)
بهترین لوکیشن منطقه
اپارتمان 108متری فوق شیک با نورعالی
واحد پرنور (دوکله نور)شمالی جنوبی
لوکیشن منطقه ودسترسی عالی
طبقه اول(ازسه طبقه)
2خواب دارد
قیمت قابل مذاکره
برای اطلاع از شرایط و امکانات اپارتمان و مواردمشابه با هر رنج قیمتی به ما مراجعه فرمایید
مشاورین ما،آماده ی خدمت گزاری برای شما مشتریان عزیز
❎اعتماد شما،اعتبار ماست❎
آدرس دفتر :خیابان هشت بهشت غربی،گلزارجنوبی،نرسیده به چهار راه شریف واقفی
مشاورین املاک برتر