تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان110متری/ملک فول خوش نقشه بازدید ازاد

آپارتمان110متری/ملک فول خوش نقشه بازدید ازاد

2 سال پیش در مشهد

متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
2٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
با سلام و احترام حسینی هستم مشاور و امین شما
{}________________________________________{}
✅آپارتمان 110متری
✅ملک فول می باشد
✅کابینت آن دی اف
✅2 خواب
✅نورکیر عالی
✅پارکینگ کم مزاحمت
✅سر پشت
✅ملک بسیار شیک
✅قیمت قابل مذاکره ⚜️
✅بازدید آزاد
✅بازدید =پسند
✅بازدید=حضوری لطفا تقاضای آدرس دقیق نفرمایید
{}__________{}
⚠️قابل توجه مشتریان محترم:
⚠️فایل های متنوع از لحاظ متراژ و قیمت و موقعیت در دسترس داریم و آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم:
⚠️قبل از هرگونه خرید و فروش از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید
⚠️برای فروش املاک خود با تماس بگیرید
{}__________________________________{}
مشاور شما: الیاس حسینی
مشاور حقوقی: مهندس یزدانی
آدرس دفتر: بلوار جانباز جانباز7بین منفرد6و8
~~~~~~
~~~~~~. ⚜️املاک پارسیان⚜️
~~~~~~
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید محمد الیاس حسینی

آژانس املاک پارسیان

از اول بازید تا آخرین امضا کنار شما هستیم