تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان111متر/سه خواب/تکواحدی/ سیدرضی

آپارتمان111متر/سه خواب/تکواحدی/ سیدرضی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
111
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬531٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
عکسها واقعی و متعلق به آپارتمان میباشد

موقعیت مکانی:
بعداز چهاراه سیدرضی
حاشیه بلوار آموزگار نرسیده به بلوار آموزگار

تکواحدی ___سه خواب

✳️آپارتمان 111متر

سهراب سبزواری
استقلال5 املاک زمانیان گنابادی