تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان116متر بر اصلی کلنگی دو کله

آپارتمان116متر بر اصلی کلنگی دو کله

1 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬465٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
املاک بزرگ هاکان

زیر قیمت منطقه متری 31

116 متر///2خواب
طبقه روی تجاری

سند مسکونی موقعیت اداری

مدارک تکمیل آماده انتقال

بر اصلی مالک اشتر
ملک دو بر

مشاور تخصصی شما فراهانی