تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان117متر/3خواب/فروش/نیروهوایی

آپارتمان117متر/3خواب/فروش/نیروهوایی

1 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
11٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬581٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️بسمه تعالی⚜️

⚜️رو هر ملکی که دست بزارید براتون می خریم ،تخفیف گرفتن هنر ماست .⚜️

⚜️⚜️آرامش شما آرزوی ماست،با ما همراه باشید تا خریدی هوشمندانه داشته باشید⚜️⚜️

⭕️⭕️⭕️یکی از معدود آپارتمانهای 3خواب با این متراژ⭕️⭕️⭕️
____

✅بهترین هارو از ما بخواهید✅

___
✅آپارتمان 117 متر
✅3خواب با ابعاد استاندارد و کمد دیواری
⭕️جهت ملک: جنوبی
⭕تعداد واحد در طبقه: 2واحدی
⭕️سرمایش :کولر ابی
⭕️تامین کننده آب گرم:پکیج
____
⚜️مرزی هستم کارشناس تخصصی شما در منطقه⚜️

⭕⭕برای فایل های مشابه مناسب با بودجه شما تماس بگیرید⭕⭕
_
⚜️بهترین تیم در امر فروش و اجاره و کلنگی ⚜️

⭕آدرس املاک : خیابان ه‍شتم نیروهوایی،نبش فرعی 8/34،املاک کاج

☎️علی مرزی☎️