تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان123متر/شهرک وحدت/3خواب/فول بازسازی

آپارتمان123متر/شهرک وحدت/3خواب/فول بازسازی

1 سال پیش در کرج

متراژ
123
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬075٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✨✨✨املاک اسپرلوس✨✨✨

✅با مجوز رسمی از اتحادیه املاک با قرارداد کد رهگیری

✅با کادری مجرب و فعال در منطقه

✔️123متر
✔️3خواب
✔️گرمایش رادیاتور و شومینه
✔️2خواب 12متری و 1خواب 9متری
✔️کمد دیواری
✔️پارکینگ سندی
✔️انباری 9متر سندی
✔️خوش نقشه
✔️دسترسی عالی
✔️کف سرامیک

⭕️⭕️فایل های مشابه موجود میباشد⭕️⭕️

آدرس دفتر:شهرک وحدت،میدان وحدت،جنب دفتر پیشخوان

✅مشاور امور ملکی شما_علی رضا✅