تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان125متری2خوابه نوساز کلید نخورده عظیمیه

آپارتمان125متری2خوابه نوساز کلید نخورده عظیمیه

2 سال پیش در کرج

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
11٬875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
به نام خدایه تقدیرها و سرنوشتها

امین ومشاورشما فریدیان

ساختمان شمالی واحدشمالی طبقه ششم✅️

واحدشمالی که نور مستقیم و ویوابدی دارد✅️

6طبقه4واحدی پاگرد خصوصی مثل تک واحدی✅️

متریال بسیار عالی درجه یک ✅️

فول دیزاین فول امکانات 2خواب مستر✅️

125متری2خوابه دلباز وشیک ومدرن✅️

سرویس آشپزخانه های گلس هود و گازرومیزی ✅️

سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی 2عدد✅️

سیستم گرمایش وسرمایش داکت اسپیلت پکیج✅️

3سرویس حمام 2خواب مستر ✅️

پارکینگ انباری جادار حیاط خلوت بالکن✅️

2لاین آسانسور واحد تماما دیجیتال✅️

کف پوش پارکت چوبی آنتن مرکزی✅️

درب ریموت کنترول درب ضد سرقت ✅️

آیفون تصویری جاروبرقی مرکزی✅️

لوکیش عالی دسترسی بالا تخلیه آماده بازدید✅️

ساختمان نوساز واحد کلیدنخورده فول✅️

لابی مبله مجلل لابی من نگهبانی دائم ✅️

سرایداری مقیم سالن اجتماعات بزرگ ✅️

سالن ورزشی مجهز وبزرگ ✅️

حیاط زیبا و سرسبز ورودی از حیاط ✅️

2لاین ورودی پارکینگ خیابان پهن ✅️

بازدید مساویست با پسندیدن✅️

فایلهایه مشابه سرتاسر عظیمیه✅️

املاک بزرگ ایران