تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان130متر(یاغچیان)باغچه بان ائل گلی

آپارتمان130متر(یاغچیان)باغچه بان ائل گلی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
130
ساخت
1390
قیمت کل
4٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬769٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
فروش آپارتمان 130 متر در مجتمع دو واحدی واقع در یاغچیان

✅تاپ لوکیشن

✅محله دنج

✅دسترسی به امکانات رفاهی

✅دو واحده و بدون دیوار مشترک

✅دولاین آسانسور

✅واحد نورگیر(از 3طرف نورگیر دارد)

✅2خواب

✅پرده خور تالاری

✅واحد خوش نقشه و بدون پرتی

✅پارکینگ سرپوشیده(امکان پارک خودرو در محوطه)

✅دارای بالکن در آشپزخانه و اتاق خواب

✅فروشنده واقعی

✅سند شش دانگ تک برگ

✅برای اطلاع از واحد جهت خرید و فروش در مناطق دیگر تماس بگیرید.

⚜️———————————————————⚜️

مشاور ملکتون : محمد دلفکار

دپارتمان تخصصی املاک آسمان_سامانه ملکتون

⚜️———————————————————⚜️
محلی امن برای معاملات پرسودملکتون

شعبه مرکزی:پرواز خیابان آسمان روبروی ورودی اصلی برج های آسمان
شعبه اول : رضانژاد بسمت چایکنار بر خیابان رضانژاد
شعبه دوم : هفده شهریور جنب خیابان ارک