آپارتمان135 متر سه خواب *سوپر لاکچری*
1 سال پیش در تهران
کپی شد
قیمت کل
37٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
به نام خدا
املاک کوروش گیشا
✅️آپارتمان 135 متر سه خواب
✅️ملک دوکله خیابان زوج
✅️سالن اجتماعات.لابی.روف گاردن.نما رومی
✅️آشپرخونه فول فرنیش بوش آلمان یراق بلوم
✅️سازنده بنام منطقه
✅️2پارکینگ سندی.سرایداری مقیم
✅️تهویه داکت LG کره
✅️قیمت قابل مذاکره
✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین
✅️مشاور شما پویان