تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان136متر سه خوابه خیابان استقلال

آپارتمان136متر سه خوابه خیابان استقلال

11 ماه پیش در کوی ولیعصر

متراژ
136
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬558٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان سه خوابه خیابان استقلال(زرهی)
136متری سه خواب، شمالی و جنوبی،طبقه دوم(6طبقه 12)
سالن دلباز و بزرگ با نورگیر جنوبی
دو خواب15متری با کمددیواری و یک خواب 10متری
آشپزخانه کابینت های گلاس با هود و گاز توکار
(داخل واحد با بهتری متریال نو شده)
موارد مشابه با متراژهای دو خوابه و سه خوابه
مشاور املاک حافظ
بلوار استقلال
مشاور و کارشناس فروش املاک در منطقه