تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان137متری/سه خواب/تک واحدی/غرق نور/خ بوعلی

آپارتمان137متری/سه خواب/تک واحدی/غرق نور/خ بوعلی

1 سال پیش در تهران‌نو

متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
19٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬605٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گروه مشاورین املاک آ.اس.پ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد

✔️آپارتمان 137 متری
✔️سه خواب
✔️تک واحدی
✔️سالن پرده خور
✔️کابینت و کمد دیواری انزو
✔️کف سنگ
✔️دو عدد دستگاه داکت اسپیلت
✔️آسانسور 8 نفره
✔️فرنگی والهنگ
✔️حمام مستر
✔️هر سه خواب دارای کمد دیواری با ابعاد استاندارد
✔️کیلید نزد املاک

✔️درصورت کسر بودجه مبلغ 2/800 م رهن واحد می باشد

✔️برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید✔️

مشاور شما:قلی زاده

آدرس املاک: سی متری نیروهوایی خیابان بصیر بین خشی و امیری(10/37) پلاک 180