تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان152متری کارمندان خشک کلیدنخورده سند

آپارتمان152متری کارمندان خشک کلیدنخورده سند

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
152
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬578٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⏪️⏪️⏪️⏪️⏪️⏪️⏪️علی اسلامی⏩️⏩️⏩️⏩️⏩️⏩️⏩️

♦️سلام و درود

✅152 متر خشک سند اماده انتقال جنوبی

⚠️این اخرین بازدید شماست

♦️سالن بزرگ 50 متری با قابلیت انواع چیدمان و پرده خور
♦️بر واحد 12متر
♦️سراسر نور
♦️بهترین سازنده منطقه
♦️3خواب غرق نور
♦️اشپزخانه دارای تهویه هوا و پنجره خور
♦️پلان مهندسی شده
♦️پارکینگ همکف

⚠️جستجو دیگر کافیست⚠️

♦️معاوضه با واحد 80 تا 100 متری لوکس سند دار

کارشناس تخصصی منطقه علی اسلامی

تجربه خرید با کیفیت و فروش سریع ملک خود به ما بسپارید

املاک بزرگ ستارگان برتر