تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان160متر/3برنور/3خواب/ساخت1403/میدان مرکزی

آپارتمان160متر/3برنور/3خواب/ساخت1403/میدان مرکزی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨✨✨✨✨⚜️املاک بزرگ آرشین⚜️✨✨✨✨
کـارگــزار امــور ملکیـی امیـرصـفریـی
_______________________________________________

آپـارتمان 160 متر
سـه خواب
سـه بر نور مستقیم
سالن،آشپزخانه و هر سه خواب نور مستقیم
مطبخ کاربردی

10درصد پرداختی سر سند
قابلیت رهن تا_1_میلیارد

فول امکانات
فول دیزاین شده
آسانسور،پارکینگ(اختصاصی و مهمان)،2 بالکن کاربردی،2عدد کولرگازی،کابینت های گلس ترک/ لوستر/پرده/فول کمددیواری/کناف و نورپردازی/گرمایش شوفاژپکیج/انباری/آیینه کاری و ......

درلوکیشنی فوق العاده از مرکزی
دسترسی عالی
______________________________________________

✅برای اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید✅

آدرس ما:مرکزی،خیابان نهم،نبش کوی106،املاک بزرگ آرشین