تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان162متری، کلیداول،فرهنگ شهر

آپارتمان162متری، کلیداول،فرهنگ شهر

10 ماه پیش در دزفول

متراژ
162
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬296٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
162متری لوکس و لاکچری،فرهنگ شهر شرقی
☑️162متر
☑️طبقه: 5
☑️3خوابه
☑️تک واحده
☑️دارای آسانسور، انباری، پارکینگ، پکیج و رادیاتور،خواب مستر، بالکن

جهت هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید:
_________________
رضا مهراد
___________________________
آدرس دفتر ما: خیابان ولیعصر بین بهاران 3و4