تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان200متر3خواب(استخردار)میگون نو

آپارتمان200متر3خواب(استخردار)میگون نو

10 ماه پیش در فشم

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▫️آپارتمان 242 متری سند تک برگ «میگون نو»
▫️3خوابه (یک مستر)
▫️«از80متر تراس مسقف فقط 40 متر محاسبه می شود»
▫️استخر بزرگ مسقف(ابگرم)+استخرکودک
▫️پارکینگ سندی/بدون مزاحم
▫️80متر تراس مسقف/دارای شیر گاز و آب
▫️تراس کاملا کرکره برقی کار شده(استفاده در زمستان)
▫️سرایداری مقیم/خانواده
▫️مدارک کامل آماده انتقال
«40 مترمربع، سود شما از خرید این آپارتمان است»

شروع فایل های فروش از 5میلیارد
اوشان/فشم/میگون/شمشک/دربندسر
املاک ویلاکوه