تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان220متری/4خواب/ابتدای جهاد

آپارتمان220متری/4خواب/ابتدای جهاد

1 سال پیش در کرمان

متراژ
220
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬681٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
»»»»»»»»HOSSEIN SOLEYMANI««««««««
---------------------amlak bamino--------------------
=================================
✨آپارتمان 220 متری

✨چهار خواب، یک خواب مستر بزرگ

✨جداسازی فضای نشیمن و پذیرایی

✨بسیار خوش نقشه

✨تراس بزرگ

✨واحد به صورت خام میباشد که میتونید به سلیقه خودتون دیزاین بفرمایید

✨البته شیرآلات بهداشتی نسب شده

✨ابتدای جهاد شش دانگ ملک

✨دسترسی عالی به مراکز خرید و درمانی
=================================
⭐شما با هر سلیقه و سرمایه ای برای پیدا کردن ملک مورد نظرتون فقط با من تماس بگیرید
⭐دپارتمان املاک بامی نو در خدمت همشهریان عزیز و گرامی
⭐مشاور امین شما: «حسین سلیمانی»
⭐آدرس:بلوار جهاد نبش کوچه39