تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان245 متر ولیعصر

آپارتمان245 متر ولیعصر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
245
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
17٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬204٬000 تومان
طبقه
1
✳️✳️✳️دپارتمان مشاورین املاک پاشا✳️✳️✳️
✳️مشاور برتر ، انتخاب بهتر ✳️
✳️بزرگترین مشاورین املاک منطقه ✳️
✳️بروز ترین و جامعترین فایلینگ✳️
فروش یک واحد آپارتمان خوش نقشه و با استفاده از متریال های خارجی در ساخت ....٪
*️⃣ کد آگهی : Vip

❇️جهت ساختمان : جنوبی
❇️متراژ : 245 متر
❇️طبقه : 1 از 6
❇️تعداد اتاق : 3 خواب مستردار

✳️مخصوص خانواده های مشکل پسند✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق زعفرانیه ، الهی پرست ، میرداماد ، رجایی شهر ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
دفتر : ********
دفتر : ********
همراه: ***********
همراه: ***********
❎ آدرس دفتر ؛ ولیعصر ، اول خیابان مخابرات ، تقاطع عارف املاک پاشا