تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان50متری/مدرن/بازسازی/اندیشه

آپارتمان50متری/مدرن/بازسازی/اندیشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬800٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
❁﷽❁
⚜️املاک بزرگ افتخار⚜️

☑️ مشاوره شما: حیدری ☑️

☑️✅️سرمایه گذاری بسیار عالی و آینده دار☑️✅️
☑️✅️اندیشه شهری که هیچ وقت رکود ندارد☑️✅️

⬅️فایل به قیمت➡️

♦مشخصات کلی ملک♦

⚜️متراژ 50متر
⚜️طبقه2
⚜️1خواب

نحوه خرید
❓️ نقدینگی1/090
❓️وام 640
❓️رهن250

❓️قیمت کل1/980

آدرس ما: >> بلوار اصلی دنیامالی بین شقایق 13 و 14

قابلیت رهن تا250

مشاور حیدری
تلفن های تماس
***********
***********

⬅️ صفحه مجازی ما
amlak_andisheh_faz1v6