تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان54 متری شهرک نبوت/بلوار

آپارتمان54 متری شهرک نبوت/بلوار

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
54
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬259٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
مشاور شما در زمینه خرید و فروش ملک✔️

⚜️1 خوابه 54 متری
⚜️کف پارکت
⚜️کلا 2 طبقه دواحد
⚜️اجر نما
⚜️تک برگ سند

⚜️اسپلیت
⚜️خوش نقشه و نورگیر
⚜️در رهن مستاجر به مبلغ 280 میلیون

———————————

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمائید.