تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان54متر/بازسازی کامل/سلسبیل

آپارتمان54متر/بازسازی کامل/سلسبیل

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬185٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ هاکان

مناسب سرمایه گذاری و سکونت

54متر///تک خواب بزرگ تخت خور مستر
4طبقه///دو واحدی

تراس بزرگ کاربردی

دسترسی به مترو و بی آرتی کمتر از پنج دقیقه
گذر 12 متری واقعی و بدون اصلاحی
صفر تا هزار بازسازی شده بدون یک ریال خرج
سالن مربع بدون یک سانت پرتی
نورگیر بی نظیر و خط نور

یک تماس تا فروش و خریدی مطمئن

مشاور و امین شما فراهانی