تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان57 متری/یک خواب/پارکینگ سندی/

آپارتمان57 متری/یک خواب/پارکینگ سندی/

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
57
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
2٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬333٬000 تومان
طبقه
7
سلام و عرض ادب
آپارتمان 57 متری

❇️تخلیه
❇️قابلیت اخذ وام 640 میلیون
❇️تمامی امور مربوط به وام با املاک
❇️ تمامی امور رهن به عهده املاک
❇️سند تک برگ
❇️ سال ساخت96( 7 سال ساخت واقعی)
❇️ واحد دارای170 میلیون وام میباشد
‏‎✅مشاور شما:اقای امید رمضانی

‏‎❇️املاک اوپال دارای قویترین فایلینگ در منطقه
‏‎❇️باما باهر مبلغی و هر سلیقه ای صاحب خانه می شوید
_________________________________
‏‎ ♻️مشاوره رایگان در امور ملکی شما♻️
‏‎◀️خرید◀️فروش◀️مشارکت درساخت◀️ره و اجاره
_________________________________
‏‎آدرس:اندیشه فاز یک ابتدای شقایق یکم املاک اوپال
‏‎ساعت کاری دفتر همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت9 صبح الی 21