تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان60متر2خواب/روبه آفتاب/کم واحد/پونک

آپارتمان60متر2خواب/روبه آفتاب/کم واحد/پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬166٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش فوری و استثنایی ""
"" فایل 100% شخصی ""
آپارتمان 60 متری 2 خواب
نما گرانیت »» مشاعات تراورتن
بازسازی شده »»» رو به آفتاب
فوق العاده خوش نقشه و بدون پرتی
ملک شخصی ساز »» تک واحدی
لوکیشن قوی پونک » سردارجنگل جنوب
زیر زیر زیر قیمت» سرمایه گذاری و سکونت
اولویت با اولین بازدید کننده » تماس بگیرید
مشاور تخصصی منطقه قربانی
"" دپارتمان بزرگ پلاک ""