تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان61متر دوخوابه/ طبقه دوم /کم واحد

آپارتمان61متر دوخوابه/ طبقه دوم /کم واحد

1 سال پیش در کرج

متراژ
61
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬213٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭐مسکن پلاک⭐

⭐با پلاک خانه خریدن رویا نیست⭐

⭐مشاور شما : خانم مقدم⭐

⭐61متر طبقه دوم
⭐دوخوابه رو به افتاب
⭐نورپردازی
⭐کمد دیواری
⭐کناف
⭐پکیج رادیاتور
⭐کابینت های ام دی اف+هود+گازرومیزی

⚫کد : 12563

واحد دارای وام و رهن میباشد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚫مسکن پلاک : فازیک بلوار دنیا مالی یین14و15 شرقی⚫