تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان61متری/سرمایه گذاری/دوکله نور/کم واحد

آپارتمان61متری/سرمایه گذاری/دوکله نور/کم واحد

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬344٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
موتورخانه
فروش فوری " فایل 100% شخصی "
آپارتمان 61 متری تک خواب استاندارد
پارکینگ انباری سندی + بالکن کاربردی
نما و مشاعات تماما سنگ » بازسازی شده
نور و نقشه فوق العاده عالی » سالن مربعی
لوکیشن بسیار قوی + دسترسی بینظیر
زیر زیر زیر قیمت منطقه » بدون مشابه
اولویت با اولین بازدید کننده » تماس بگیرید
مشاور تخصصی منطقه قربانی " املاک پلاک "