تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان65متری نقلی شیک درالهیه2خواب

آپارتمان65متری نقلی شیک درالهیه2خواب

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
65
ساخت
1397
قیمت کل
2٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬538٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✴️باسلام و آرزوی تندرستی

⬅️لطفا همکاران و بورسی برای این واحد تماس نگیرد شرط مالک فقط فروش ب مصرف کننده واقعی بعلت برکت بخشیدن به زندگی جوانان

✅️ملک به قیمت رسیده و مالک برای قیمت منعطف میباشد

✅️65 متری خوش نقشه(زیر 85 متر کلیدی قیمت میخوره)

✅️دارای 2 خواب استاندارد

✅️آشپزخونه نورگیر(نیاز به تعویض کابینت ها)

✅️مجتمع شیک و اعیان نشین آرام

✅️واقع در الهیه لوکیشن خوب

⬅️برای کسب اطلاعات بیشتر فقط تماس پاسخگو هستم

✴️برای فروش ملک خود عدد 11 در چت و جهت معاوضه با سایر فایل ها عدد 13 در چت ارسال کنید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کاکتوس

اعتماد شما، قطره آبی است که ریشه های کاکتوس مدیون آن است