تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان66متری/لوکیشن عالی/بندرکیاشهر

آپارتمان66متری/لوکیشن عالی/بندرکیاشهر

2 سال پیش در کیاشهر

متراژ
66
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬242٬000 تومان
طبقه
3
I«کد ملک ٠٢٧٠»

واحد آپارتمان 66متری
واقع در مرکز شهر
دارای پارکینگ بدون مزاحم مستقل
درب اتوماتیک
طبقه سوم
دارای انباری
متریال بسیار عالی
تومنطقه ای که زمین متری ٣٠ملیون تومان هست
دارای دو خواب
بسیار خوش نقشه
بااین قیمت باید تومسکن مهرواحد بخرین

ما اینجاییم تا بهترین ها و ارزانترین ملک هارو با بهترین کیفیت براتون تهیه کنیم
کافیه فقط بازدید کنید

اعتماد شما سرمایه ی ماست

اگر سرمایتون محدوده کافیه با ما تماس بگیرید تا سرمایتون رو طی مدت کوتاه افزایش بدیم
برای اطلاع از ملک های دیگر با شرایط پرداخت 24 ماهه

و یا فروش ملکتون با من تماس بگیرید ؛املاک (١4))
آرشین نظران مدیریت فروش
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آرشین نظران

آژانس املاک گروه مشاورین املاک14