تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان70متری،2خواب،نوساز،دارای وام سازنده

آپارتمان70متری،2خواب،نوساز،دارای وام سازنده

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
70
ساخت
1402
قیمت کل
2٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬428٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✴️باسلام فروش فوری بعلت ساخت جدید لطفا قبل گرونیا خرید کنید

✅️70 متری بسیار خوش نقشه بدون پرتی

✅️نورگیری جنوبی با تراس تمام قد نورگیری عالی

✅️دارای 2 خواب استاندارد

✅️ویژگی عالی ک دارای 400 میلیون تومان وام سازنده بدون اوراق دولتی،سند شش دنگ آماده وام بانک مسکن هم میتونید اخذ کنید

✅️پارکینگ مسقف و مهمان، 4متر انباری،آسانسور

⬅️ملک به قیمت رسیده و مالک برای شرایط پرداخت منعطف میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

❗️جهت سپردن ملکتان برای فروش عدد 11 را در چت بفرستید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کاکتوس

اعتماد شما، قطره آبی است که ریشه های کاکتوس مدیون آن است