تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان73متری.مارلیک

آپارتمان73متری.مارلیک

1 سال پیش در کرج

متراژ
73
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬904٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
73 متر فاز3 روبه نما
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ املاک رویال ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ =============================
73متری 1خواب طبقه 3 فاز3
✔ پارکینگ / انباری /
✔ آیفون
✔ کابینت MDF
✔ کف سرامیک
✔ گرمایش شوفاژ
پارکینگ
100میلیون وام بدون بهره
200میلیون در رهن مستاجرکه از مبلغ کل کسر میگردد
و ...
=============================
سال ساخت1389

⭕ قیمت کل 1/380/000/000تومان
⭕ قابلیت افزایش وام تا مبلغ 800 میلیون تومان
⭕ دررهن به مبلغ 200 میلیون تومان

کد فایل 8217
֎֎֎֎ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ֎֎֎֎

✅ فایل های مشابه موجود می باشد.

❌❌ همکاران گرامی لطفا تماس نگیرند ❌❌

کارشناس خریدوفروش واجاره
(امیدآرام)
آدرس دفتر: فاز3مارلیک_خیابان گل مریم_ روبه روی کوچه سایه_املاک رویال
برند1منطقه