تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان74متری،2خ،تک واحدی بدون مشابه

آپارتمان74متری،2خ،تک واحدی بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1388
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬432٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✔️آپارتمان 74 متری؛تک واحدی بدون مشابه
✔️2خوابه

⚜️مشاور شما،صالحی⚜️