تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان74متری/نوساز/دامپزشکی

آپارتمان74متری/نوساز/دامپزشکی

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬054٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام حق

آپارتمان 74 متری
ساختمان پنج طبقه دو واحدی
طبقه: سوم
تعداد خواب: 2 خواب (خواب های بزرگ و تخت خور)
پذیرایی: بزرگ، دلباز و نورگیر، مناسب چیدمان لوکس
️ آشپزخانه:
✅ طراحی مدرن و جادار – فضای کافی برای لوازم بزرگ
✅ کابینت های جادار و کاربردی – نگهداری آسان وسایل
✅ مجهز به گاز رومیزی و هود مدرن
✅ امکان چیدمان جزیره یا میز ناهارخوری
امکانات دیگر:
✅ آسانسور – دسترسی راحت و آسان
✅ انباری سندی – بزرگ و کاربردی
✅ نقشه بدون پرتی – استفاده بهینه از فضا
✅ سند تک برگ – آماده انتقال
✅امکان اجاره پارکینگ در آپارتمان وجود دارد

✨ واحدی خاص با نورگیری عالی، نقشه ای کاربردی و محیطی آرام و خانوادگی
فرصت را از دست ندهید! برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
مشاور شما: خانم رحیمی