تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان75متری/2خواب/خوش نقشه

آپارتمان75متری/2خواب/خوش نقشه

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬133٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
3
⚜️با عرض سلام وقت بخیر⚜️

✅اندیشه فاز یک قطب سرمایه گذاری و خرید و فروش
_________________________
✅75متر

✅طبقه3

✅2خواب

✅پارکینگ مشاع
==================================≠====
⚜️ما از خانه دار شدن شما خوشحال میشویم⚜️

✅قدم ب قدم در کنار شما تا امضای سودمند