آپارتمان76متر دو بر اصلی/2خوابه/ فول امکانات/گلشهر
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
76
ساخت
1392
قیمت کل
2٬369٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬171٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚛️درود و مهر⚛️
⚛️⬅️اعتبارما⬅️صداقت درکار=مهارت خرید،فروش➡️⚛️
⚛️⬅️از مشاور اولیه ☎️⬅️ تا بازدید ⬅️جلسه ⬅️خرید ⬅️ تا مشاوره دکوراسیون و دیزاین ،صفر تاصدبازسازی و چیدمان انرژیتیک در کنار شما هستیم ➡️⚛️
⬅️مشاور املاک و کارشناس دکوراسیون و دیزاینر چیدمان انرژیتیک
⚛️ خانم برجسته ⚛️
76متر /روبه نما/غرق نور/دوبراصلی
واحدی خوش انرژی
2خوابه
سالن بزرگ پرده خور شیک
آشپزخانه پرده خور و کابینت mdf
کمد دیواری بزرگ و انباری بزرگ
ساختمانی فوق العاده شیک
مشاعات تمیز و مرتب
قابلیت رهن تا 450میلیون تومان
دسترسی بینظیر به تمامی امکانات رفاهی از مرکز گلشهر تا مترو واتوبان و ،
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.